Порошенко закликав Польщу запровадити санкції проти РФ згідно зі «списком Савченко-Сенцова»

176
Президент України Петро Порошенка закликав Президента Польщі Анджея Дуду запровадити санкції проти РФ відповідно до «списку Савченко-Сенцова».

Прес-служба Президента України повідомила, що під час офіційного візиту до США Порошенка здійснив зустріч із польським лідером. Сторони обговорили співпрацю між двома країнами протягом 2016 року.
Український Президент наголосив, що сподівається на підтримку Польщі щодо рішення Європейської комісії про запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС. Крім того, особливу увагу лідери двох держав зосередили на питаннях щодо активізації співпраці української сторони з НАТО. Зокрема йшлося про організацію засідання Комісії Україна-Альянс під час Саміту Організації Північноатлантичного договору в Варшаві, запланованого на липень цього року.
Порошенко також висловив сподівання на запровадження нових санкцій Польщею й іншими державами Європейського Союзу проти осіб, причетних до судового процесу над режисером Олегом Сенцовим і народним депутатом України, членом ПАРЄ Надією Савченко й інших українців, які є політичними в’язнями в Російській Федерації. 
Сторони погодилися про доцільність збереження режиму санкцій щодо РФ до повного відновлення Україною суверенітету над окупованим Донбасом і  анексованим Кримом, − ідеться в повідомленні прес-служби Порошенка.

Коментарi

Коментарiв