Асоціація України з ЄС важлива для всієї Європи, − Держдеп США

177
Офіційний представник Державного департаменту США Елізабет Трюдо назвав Угоду про асоціацію України з Євросоюзом важливою для інтересів усієї Європи.

«Ми вважаємо, що Угода про асоціацію відповідає інтересам України, Нідерландів і Європи в цілому. Ми були дуже прозорими в цьому питанні, але вирішувати громадянам Нідерландів», − цитує УНІАН виступ Трюдо під час брифінгу.
Нагадаємо, 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбудеться референдум щодо питання асоціації України з Європейським Союзом, результати якого будуть лише консультативними. Голландці висловлять свою думку щодо ратифікації Угоди між сторонами.
Офіційний репрезентант Державного департаменту США наголосив, що затвердження позитивного рішення про асоціацію створить нові економічні можливості для України й інших країн ЄС.
Крім того, за її словами, ратифікація Угоди необхідна для забезпечення умов запровадження низки важливих реформ українською владою. У контексті цього аспекту Трюдо зазначила, що виконання Україною двосторонніх домовленостей із ЄС «робитиме внесок до створення більш мирної, демократичної, процвітаючої стабільності континенту».

Коментарi

Коментарiв