«Продовжує ганьбити українців»: Савченко у Польщі зробила скандальну заяву

612
Савченко стверджує, що війну на Донбасі почала українська влада

Народний депутат України Надія Савченко зробила низку скандальних заяв під час свого виступу в Познанському університеті Польщі. Зокрема, під час лекції вона запевнила, що війну на Донбасі почала українська влада.

Про це у своєму Facebook повідомив український політолог Олексій Голобуцький.

«Савченко продовжує ганьбити українців. Цього разу вона дісталася Польщі», – підкреслив експерт.

«Надя була, як завжди, на висоті: спочатку намагалася втовкмачити «правильну систему оподаткування» (швидко заплуталася і кинула), потім заявила про необхідність ліквідувати області і структуру влади як таку (тобто, структурування адміністративного устрою та держуправління), потім хвалила «праймеріз» – однак коли попросили пояснити, що це, швидко і ніяково згорнула тему», – розповів він.

За його словами, після цього нардеп заявила, що президент в Україні – це зло, а війну на Донбасі розпочала сучасна влада України. Окрім того, Савченко запевняла польських студентів, що українці готові вести переговори із сепаратистами.

«У цілому була звичайна трансляція тез Кремля – нічого особливого, ми вже майже звикли. Але ось перед Польщею зганьбила. Це не враховуючи того, що і так послабила позиції нашої держави в боротьбі інтересів Польщі і України», – підсумував Голобуцький.

Савченко продолжает позорить украинцев и Украину – теперь уже до Польши добралась. Кураторы организовали ей выступление …

Опубліковано Алексеєм Голобуцким 28 листопад 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв