Глава АП спрогнозував створення коаліції й нового уряду протягом кількох днів

266
2 квітня 2016 року очільник Адміністрації Президента України Борис Ложкін пообіцяв, що коаліцію й новий уряд сформують протягом кількох днів.

«Нині не йдеться про створення коаліції на двох, трьох або чотирьох. Тривають переговори між різними фракціями парламенту, і я дуже розраховую на те, що всі свідомі депутати і всі фракції, які думають про долю країни, про те, що нам необхідно активізувати запровадження реформ, – візьмуть участь у створенні нової коаліції. Якою вона буде, ми побачимо вже найближчими днями», – повідомив в інтерв’ю телеканалу Україна Ложкін. 
Глава АП також прокоментував заяву США про готовність надати Україні черговий транш кредитних гарантій загальною сумою 1 мільярд доларів за умови завершення формування нового уряду. Очільник Адміністрації Президента впевнений, що державі вдасться отримати ці кошти, оскільки впевнений і у створенні нового Кабінету Міністрів уже найближчим часом.
Нагадаємо, під час візиту Президента України Петра Порошенка до США в рамках Саміту з питань ядерної безпеки 1 квітня цього року Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама підтвердив готовність держави надати українській стороні черговий кредитний транш.

Коментарi

Коментарiв