Теща завгоспа Нацполіції будує під Києвом п’ятиповерховий палац

424
Теща Наумова володіє Maserati Levante і земельними ділянками

Тетяна Зачиняєва, теща очільника Департаменту управління майном Національної поліції Івана Наумова, є власницею люксового авто Maserati Levante, земельних ділянок під Києвом та Миколаєвом, а також недобудову вартістю у півмільйона доларів.

Про це ідеться у сюжеті програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

На березі обвідного каналу Київського водосховища Тетяна Зачиняєва володіє трьома земельними ділянками загальною площею 39 соток, придбаними 2017 року. Ринкова вартість землі тут – $2,5 тис за сотку, а значить ціна ділянок Зачиняєвої має складати $97,5 тис.

Земля Зачиняєвої на березі обвідного каналу Київського водосховища

На одній із ділянок наразі зводиться приватний будинок.

Неподалік теща поліцейського чиновника скупила ще 36 соток землі на березі Дніпра. Ділянки були придбані в різні роки. Ринкова ціна викуплених ділянок – має становити $90 тис. Будинок на них, судячи з даних Google Maps, почали зводити 2012 року.

Земля Зачиняєвої на березі Дніпра

Згідно з оцінкою столичного архітектора Івана Пономаренка, вартість самої 5-поверхової «коробки» будинку має складати близько $450 тис.

Будинок на ділянці Зачиняєвої

Також у тещі Наумова виявилося дві ділянки у с. Рибаківка Миколаївської області. На березі Чорного моря 2013 року вона придбала 40 соток, загальна ринкова вартість має складати близько $40 тис. У майновому реєстрі на цьому місці досі значиться будиночок на 40 кв. м, однак насправді тут уже закладено фундамент під велике будівництво, можливо, готель.

Окрім того, Зачиняєва у лютому 2017 року стала власницею Maserati Levante, це єдиний кросовер у лінійці люксового бренду Maserati. В офіційного дилера такі авто коштують від 3 млн грн, це $110 тис дол. (з останніми знижками – 2,6 млн грн. або близько $98 тис дол). Авто Зачиняєвої нині також виставлене на продаж – за $90 тис. дол. Раніше на автівці стояли такі ж номери «4444», що і на Volkswagen Touareg, записаному на дочку Зачиняєвої – дружину Наумова Валентину.

Офіційні доходи Зачиняєвої за останні 5 років становлять усього 10,5 тис грн. Згідно з даними ЄДРПОУ, вона є співвласницею низки приватних компаній, донедавна аж п’яти. Водночас жодна з них, вочевидь, не приносить значних прибутків.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв