Журналістка спробувала виправдати Порошенка у скандалі з New York Times

223
Журналістка Голосу Америки Тетяна Ворожко зазначила, що Президент Петро Порошенко був правий, коли розкритикував статтю New York Times про корупцію в Україні, проте висловив це неналежним чином.

Нагадаємо, 1 квітня цього року під час офіційного візиту до США Порошенка назвав статтю у New York Times про корупцію в Україні елементом гібридної війни шляхом дискредитації країни.
«Я вважаю, що Президент правий по суті, хоча висловився у дуже помилковій формі. Проти України ведуть гібридну війну і західні ЗМІ є одним із її інструментів. Рідко, коли це роблять напряму, через замовні статті, частіше − через просування меседжів, які збігаються з внутрішніми установками західних журналістів. Працівники іноземних ЗМІ й експерти піддаються впливові російської пропаганди, романтичному уявленню про Російську Федерацію, часто є носіями ще старих радянських ідей про Україну як частину РФ, вірять у братні народи», − підкреслила журналістка.
Ворожко також зазначила, що корупція в Україні є дуже зручним приводом для США, аби не допомагати їй. Позиція американської влади «нехай спочатку Україна подолає корупцію, а вже потім ми подумаємо, чи треба їй допомагати» є вигідною як для Кремля, так і для Сполучених Штатів Америки, враховуючи Президента Барака Обаму.

Коментарi

Коментарiв