Азербайджан оголосив про припинення військових дій у Нагорному Карабасі

249
Прес-служба Міністерства оборони Азербайджану повідомила, що держава в односторонньому порядку припинила військові дії в Нагорному Карабасі.

Відповідне рішення ухвалили після отримання звернень міжнародних організацій, у цілому враховуючи мирну політику Азербайджану. 
Нагадаємо, в ніч із 1 на 2 квітня 2016 року в Нагорному Карабасі різко загострилася ситуація. Азербайджанська сторона звинуватила Вірменію в обстрілах позицій своєї армії з використанням мінометів, артилерії й іншої крупнокаліберної зброї. Вогонь відкривали навіть по житлових кварталах.
У свою чергу Міністерство оборони Вірменії заявило, що армія Азербайджану здійснила наступ із використанням бронетехніки, авіації й артилерії. Крім того, азербайджанська армія, згідно з заявами вірменської сторони, здійснила ракетний обстріл не лише по оборонних позиціях, але і по населених пунктах. 
Якщо Збройні Сили Вірменії не припинять підривну діяльність підривна діяльність і продовжать обстріли житлових об’єктів, а також бойових позицій, Азербайджан планує задіяти всі наявні в озброєнні засоби для продовження наступальної операції, − зазначено в повідомленні Міністерства оборони Азербайджану.

Коментарi

Коментарiв