СБУ і Генпрокуратура зірвали спецоперацію з виявлення хабарника – НАБУ

298
У НАБУ стверджують, що СБУ і Генпрокуратура зірвали спецоперацію з виявлення хабарника

Детектив НАБУ, якого начебто спіймали під час передачі хабаря першому заступнику глави ДМС, насправді був агентом під прикриттям.

Про це повідомляють у НАБУ.

Напередодні у Державній міграційній службі України заявили, що першому заступнику голови ДМС агент НАБУ намагався дати хабар.

Там стверджують, що такими діями Генпрокуратура та СБУ втрутилися у та зірвали спецоперацію, спрямовану на виявлення учасників організованого злочинного угруповання у Державній міграційній службі.

«На переконання НАБУ, має місце спланована диверсія щодо працівників Бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Її суть полягає у тому, що посадові особи СБУ, використавши інформацію, яка стала їм відома в процесі виконання службових обов’язків, не просто розкрили цю інформацію одному з об’єктів негласних слідчих дій, звівши нанівець піврічну роботи детективів НАБУ», – ідеться у повідомленні Бюро.

У відомстві також підкреслили, що мають інформацію про арешти ще трьох детективів Бюро під прикриттям, керівника другого підрозділу детективів, а також керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Також із вечора 29 листопада на зв’язок не виходять 7 працівників НАБУ, які виконували оперативне завдання з документування епізоду за участі першого заступника голови ДМСУ. Їхнє місцезнаходження наразі невідоме.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв