Активісти вказали на нахабну пропаганду у «Сватах» (фото)

1218
«Свати» все ж є пропагандистським серіалом

Заборонений напередодні Україні серіал «Свати» насправді має російську пропаганду, всупереч запевненням шоумена Володимира Зеленського у зворотному.

Про це розповіли у групі «Відсіч» у Facebook.

«Ви до сих пір вірите, що «Свати» – це український серіал? До сих пір вірите, що там немає російської пропаганди? Тоді для початку прочитайте статтю 15-1 Закону України «Про кінематографію» і усвідомте, що в Україні забороняється поширення і демонстрація фільмів, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора і їхніх окремих дій, що створюють позитивний образ працівників держави-агресора», – ідеться у повідомленні.

Слід підкреслити, що заборона розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора і їхніх окремих дій, поширюється на розповсюдження і демонстрації будь-яких фільмів незалежно від країни походження, вироблених із 1 серпня 1991 року.

«Фільм містить популяризацію або пропаганду органів держави-агресора, якщо в ньому є принаймні одна із наступних ознак: серед позитивних героїв фільму є співробітники (зокрема, колишні або позаштатні) органів держави-агресора; сюжет фільму прямо чи опосередковано пов’язаний із діяльністю органів держави-агресора, і ця діяльність представлена ​​у фільмі як позитивна», – наголошено у законі.

Як доказ, що «Свати» все ж є пропагандистським серіалом, у групі опублікували кадри з серіалу.

  

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв