У НАБУ відповіли Порошенку на слова про «шум і пір’я»

1678
Ситник різко відповів Порошенку на провокаційну заяву

Очільник Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що деякі керівники держави та правоохоронних органів намагаються зупинити антикорупційну реформу.

Нагадаємо, 29 листопада прес-служба Державної міграційної служби України повідомила, що на спробі дати хабар першій заступниці глави ДМС затримали «агента» НАБУ. Натомість в антикорупційному відомстві заявили, що такими діями співробітники Служби безпеки та Генеральної прокуратури зірвали спецоперацію, за допомогою якої нібито агент намагався викрити факти корупції у ДМС.

У свою чергу Президент Петро Порошенко заявив, що конфлікт між НАБУ і ГПУ нагадує йому «латиноамериканський карнавал із шумом, галасом і пір’ям». Про це пише 24.

Артем Ситник під час брифінгу 1 грудня відповів на цю заяву Порошенка: «Викликає подив позиція окремих керівників держави з приводу того, що відбувається. Застосовується якась термінологія – «пір’я летить, міжвідомча війна». Жодної міжвідомчої війни немає. Є амбіції конкретних керівників окремих правоохоронних органів і держави зробити все, щоб зупинити те, що відбулося зараз».

За словами Ситника, Україна настільки наблизилася до створення Антикорупційного суду, що фігуранти деяких справ НАБУ відчувають, що покарання вже дуже близько. І вони всілякими способами намагаються зупинити антикорупційну реформу.

«Створений незалежний антикорупційний орган, який отримує велику порцію критики, але насправді цей орган нарешті показав те, чого ніколи не було в Україні. І є дуже багато кримінальних проваджень, які є відповіддю на висловлення всіх критиканів і так званих експертів, які постійно виступають на каналах, підконтрольних окремим фігурантам по наших провадженнях», – підкреслив очільник НАБУ.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв