Призначення нового Прем’єра є питанням кількох днів, − Порошенко

169
Президент України Петро Порошенко заявив, що вже протягом найближчого часу парламентарі вирішать питання щодо створення коаліції, нового уряду та призначення нового Прем’єр-міністра.

«Під час офіційного візиту до США я заявив, що це точно не питання місяців і тижнів, це питання днів і годин. Наголошую на тому, що бажано протягом першого парламентського тижня роботи вирішити цю проблему, країна повинна мати нового Прем’єра, нову коаліцію, нову програму дій уряду, що гарантуватиме стабільну роботу коаліції і Кабміну», − цитує Радіо Свобода Порошенка.
Нагадаємо, в лютому 2016 року після провалу голосування в парламенті за висловлення недовіри чинному уряду фракції «Батьківщина» й «Самопоміч» оголосили про вихід із коаліції. Пізніше нардепи від Радикальної партії відкликали свої підписи з-під коаліційної угоди, у зв’язку з чим парламентська більшість остаточно розпалася. 
Чинний глава уряду Арсеній Яценюк, питання щодо відставки якого є фактично питанням часу,  3 березня цього року заявив, що вважає необхідним радикальне реформування політичної системи України.

Коментарi

Коментарiв