Онищенко охрестив Холодницького дебілом і відкинув можливість екстрадиції з Іспанії

330
Одіозний Онищенко хоче помінятися місцями з Ситником і Холодницьким

Одіозний нардеп-утікач Олександр Онищенко заявив про намір довести свою невинуватість в іспанському суді, оскільки отримав політичний притулок у цій країні.

Про це повідомляє Українська правда.

«Екстрадиції немає. Люди, у яких політичний притулок, їх справи розглядають у тій країні, яка надала цей притулок. Тому мене судити будуть тут, і вирок буде тут. Це єдиний мій шанс захиститися», – стверджує політик.

За його словами, він упевнений у своїй правоті і не боїться суду.

«Суд це добре. Я ніколи не боявся судів. Йшов на суд спокійно, готовий захищатися. Головне, щоб була така можливість. Будемо судитися, це частина мого життя через таких дебілів, як Холодницький. Я впевнений у своїй правоті. З цього мені нема чого переживати», – запевняє Онищенко.

Також, на запитання, чи сподівається він, що Іспанія відмовить Україні в екстрадиції, нардеп заявив: «Я сподіваюся, що правда восторжествує. І ми поміняємося місцями з Ситником і Холодницьким».

Нагадаємо, Олександра Онищенка підозрюють у заподіянні державі збитків на понад 500 мільйонів гривень під час видобутку природного газу компаніями, пов’язаними з ним.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв