МВФ відхрестився від звинувачень у тиску на Грецію

192
В офіційному листі директора-розпорядника МВФ Крістін Лаґард до Прем’єр-міністра Греції Алексіса Ципраса Фонд категорично заперечує тиск на цю державу.

«Із мого погляду, на нинішньому етапі переговорів ми ще досить далекі від ясної програми, яку я могла б подати виконавчій раді Міжнародного валютного фонду», − цитує Укрінформ лист Лаґард.
Вона також згадує про нещодавно оприлюднений сайтом Wikileaks запис розмови між менеджерами Фонду про боргові проблеми Греції. Сторони обговорювали методи тиску на Грецію, Німеччину і Європейський Союз, аби ті швидше погодилися на необхідні умови.
Один зі співрозмовників навіть зазначив, що для цього, можливо, доведеться створити кризову ситуацію, дефолт, аби сторони швидше погодилися на ухвалення того чи іншого рішення.
«Я неодноразово казала, що ми можемо підтримати тільки засновану на реалістичних припущеннях програму, що успішно би повернула Грецію на шлях зростання, поступово відновлюючи її кредитоспроможність», − наголосила директор-розпорядник МВФ.

Коментарi

Коментарiв