Уряд Британії застеріг від використання антивірусів «Касперського»

384
У Британії попередили, що це програмне забезпечення може використати уряд Росії

Британський уряд опублікував нове попередження про ризики для безпеки при використанні російського антивірусного програмного забезпечення. Про це повідомляє ВВС.

Національний центр кібербезпеки (NCSC) направив усім урядовим відомствам попередження щодо використання продуктів «Лабораторії Касперського» для систем, пов’язаних із національною безпекою.

У Агентстві з кібербезпеки Британії стверджують, що програмне забезпечення може бути використане російським урядом.

Антивірусне програмне забезпечення, яке продає «Лабораторія Касперського», вимагає широкого доступу до файлів на комп’ютерах і в мережах для сканування шкідливого коду. Також потрібна можливість спілкуватися з компанією, щоб отримувати оновлення та ділитися даними про те, що вона знаходить.

Однак занепокоєння полягає в тому, що це Росія може використати це для шпигунства.

Експерти наголошують, що рішення національного центру кібербезпеки (NCSC) базується на аналізі ризиків, а не на тому, що такий шпіонаж уже відбувся.

«Враховуючи оцінку того, що росіяни проводять кібератаки проти Великої Британії, ми вважаємо, що деякі урядові та критичні національні системи перебувають у зоні підвищеного ризику», – підкреслив технічний директор NCSC Іан Леві.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв