Контрольований Президентом Генпрокурор − політична смерть «НФ», − Шабунін

180
Глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін прокоментував справу, що відкрила ГПУ проти його організації.

Нагадаємо, 22 березня 2016 року Печерський районний суд Києва надав Генеральній прокуратурі України доступ до документації Центру протидії корупції з правом на вилучення. Слідчі ГПУ нібито розслідують розкрадання коштів, наданих Сполученими Штатами Америки й європейськими партнерами на реформування органів прокуратури. 
Керівництво Генпрокуратури стверджує, що дії відомства пов’язані зі зверненнями деяких народних депутатів. Шабунін зазначив, що на сайті партії «Народний фронт» зазначено, що до ГПУ не надходило жодного звернення від нардепів щодо Центру протидії корупції.
В інтерв’ю Лівому берегу глава організації згадав про свою заяву щодо того, що поки Генеральна прокуратура є підконтрольною Президенту Петру Порошенку, ніхто з наближених колишнього гаранта Віктора Януковича не сяде до в’язниці. 
«Із політичної точки зору Порошенко є ворогом страшнішим, ніж Янукович. Він набагато краще розуміється щодо питань міжнародного поля. У мене до нього багато претензій, проте результати чинного Президента у внутрішній політик є очевидними для всіх», − висловив думку Шабунін.
На запитання якою є реальна конструкція обрання Генерального прокурора керівник Центру протидії корупції відповів, що «Народний фронт» повинен зрозуміти − контрольований Президентом глава ГПУ буде для них політичною й фінансовою смертю.

Коментарi

Коментарiв