Саакашвілі закликає збиратися на Майдан у разі неухвалення закону про імпічмент

338
Саакашвілі обіцяє не дати олігархам втекти із награбованим

Лідер «Руху нових сил», екс-очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі закликав збиратися 10 грудня на Майдані, якщо Верховна Рада України не ухвалить закон про імпічмент та про антикорупційний суд.

Про це він заявив 3 грудня на Європейській площі після Маршу за народний імпічмент.

«Протягом наступного тижня (у ВРУ) сесійний тиждень. Вони ще можуть прийняти закон про імпічмент і закон про Антикорупційний суд.  Наступної неділі (10 грудня – ред.) пропоную зібратися вже не тут, а на Майдані. Якщо вони не зрозуміють, коли збереться сотня тисяч, буде мільйон українців», – переконаний Саакашвілі.

Він підкреслює, що не  закликає ставити на Майдані намети: «Нам не потрібно паралізувати центр міста, зберемось спокійно і мирно. Скажемо їм – ви нічого не ухвалили жодних на цьому тижні – будемо стояти тут. Трошки піднімемось нагору (на вул. Банкову) і більше не будемо допускати президента на його робоче місце.

«У президента є план, як видавити мене з України. Навіть якщо це станеться – зберіться», – закликає колишній президент Грузії.

«Корупція – причина олігархату. В Україні 25 років – його диктатура. Наш ворог – олігархи та олігархат, наш ворог – представник олігархату Президент Петро Порошенко. Пропоную звалити цю диктатуру і в умовах свободи встановити диктатуру середнього класу України. Ми за демократію, вільні вибори, волю народу… Ми звільнимо 3/4 української бюрократії. Ми маємо забрати в них гроші, бо це справедливо», – наголосив Саакашвілі.

Також він пообіцяв не дозволити «втекти олігархам із награбованим»: «Ми знаємо номери їхніх рахунків, домів у Конча-Заспі та Козині, прийдемо до кожного».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв