Радикали вимагають розслідування справи таємних офшорів Порошенка

259
Глава Радикальної партії Олег Ляшко оголосив, що його політична сила ініціює початок процедури імпічменту Президента України Петра Порошенка у зв’язку зі справою щодо таємних офшорів.

«Фракція Радикальної партії ініціює початок процедури імпічменту Президента в порядку, передбаченому статтею 111 Конституції України. Ми вимагаємо створення в парламенті Спеціальної тимчасової слідчої комісії з розслідування фактів існування таємних офшорних компаній і рахунків президента Петра Порошенка», − написав у своєму Facebook Ляшко.
Нагадаємо, ЗМІ опублікували скандальні матеріали відповідно до журналістського розслідування на базі документів панамської юридичної компанії, що торгує офшорними фірмами. У списках виявили імена Президента Петра Порошенка та глави Національного банку України Валерії Гонтаревої. 
Відповідно до документів, 2014 року Порошенко заснував 3 офшори задля подальшої реструктуризації своєї компанії Roshen. Додамо, згідно з чинним українським законодавством, парламент у порядку процедури імпічменту може усунути Президента з посади у зв’язку з його звинуваченням у державній зраді чи іншому злочині.
Національне антикорупційне бюро України відмовилися розслідувати справу щодо таємних офшорів Порошенка. На думку лідера радикалів, це свідчить про залежність відомства від чинної влади.

Коментарi

Коментарiв