Савченко відзначилась новою скандальною заявою щодо Майдану

438
Савченко вважає, що в в Україні нібито відбувся державний переворот

Народний депутат України Надія Савченко вважає, що наприкінці 2013 року і на початку 2014-го в Україні відбувся державний переворот, який підтримують українці, оскільки тоді відбулася зміна влади.

Як заявила нардеп у ефірі телеканалу NewsOne, не слід боятися слів «державний переворот» і «революція», а варто боятися того, що відбувається: «А відбувається пряма втрата людських життів через те, що влада не є здатною забезпечити безпеку, вести зовнішню, економічну політику, щоб люди були задоволеними».

Водночас вона запевнила, що після Революції гідності в Україні відбулася зміна верхівки влади, але сама система влади залишилася незмінною.

«Революція – це зміна системи. Якщо говорити про те, що сталося в Україні, то у нас дійсно відбулася зміна верхівки влади. Незважаючи на те, що вона її підтримала більшістю народу, сама зміна системи не відбулася. Тому можна говорити: або у нас державний переворот, який українці підтримують, або у нас незавершена революція, яку українці теж підтримують», – стверджує політик.

За її словами, нинішні процеси в Україні проходять тому, що українці є незадоволеними тим, що відбувається зі зміною влади.

«Я думаю, що владі потрібно задуматися. Політикам потрібно бути обережними у своїх трактуваннях і словах. Навіть якщо це їхня особиста позиція», – підсумувала Савченко.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв