Німеччина виплачуватиме допомогу біженцям, які добровільно повернуться додому

348
Цього року кількість біженців, які перебрались в європейські країни 2017-го, уже перевищила 175 тисяч осіб

Біженці, які потребують притулку в Німеччині, зможуть отримати допомогу в розмірі три тисячі євро, якщо візьмуть участь у програмі повернення додому.

Про це в інтерв’ю виданню Bild am Sonntag повідомив міністр внутрішніх справ Німеччини Томас де Мезьєр.

За його словами, мігранти, які до 28 лютого візьмуть участь в програмі повернення на батьківщину, зможуть отримати фінансову допомогу на суму 3 тисячі євро.

Нині такі люди вже отримують підтримку від уряду за відмову від подальшого розгляду заяви на притулок в ФРН. Сума допомоги становить 1200 євро на кожного члена родини і 600 євро на утримання дитини.

Відповідно до інформації видання, зараз в Німеччині перебуває близько 115 тисяч мігрантів, які отримали відмову в притулку, але навіть за такої умови вони залишаються в країні. За 8 місяців 2017 року близько 8,5 тисяч біженців отримали фінансову допомогу від уряду і добровільно покинули країну.

Остання міграційна криза в Європі виникла через бойові дії на Ближньому Сході та в Африці.

Згідно з інформацією президента Європейської ради Дональда Туска, протягом 2015 року до Європи прибуло 1,5 мільйони мігрантів. За даними Міжнародної організації з міграції, кількість біженців, які перебрались в європейські країни 2017-го, уже перевищила 175 тисяч осіб.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв