НАБУ взялося за одіозного Льовочкіна: перевіряє його елітну нерухомість

356
НАБУ перевірить елітну нерухомість Льовочкіна

Детективи Національного антикорупційного бюро України перевіряють законність придбання народним депутатом від «Опозиційного блоку» Сергієм Льовочкіним нерухомості, зокрема, на розкішному Лазурному березі на півдні Франції.

Відповідно до інформації НАБУ, Льовочкін придбав будинок в муніципалітеті Сен-Жан-Кап-Ферра за понад 40 мільйонів євро і законність підстав цього придбання якого не підтверджена доказами.

Про це свідчить клопотання детектива Бюро, в якому він просив надати доступ до низки договорів про купівлю землі Льовочкіним – передає Слово і Діло.

У своєму клопотанні НАБУ просить надати детективам доступ до договорів купівлі-продажу не тільки цього будинку, але і земельних ділянок в Обухові та Обухівському районі Київської області загальною площею понад 11 га.

Як зазначено у документі, «опоблоківець» у своїй декларації вказав будинок у київській області загальною площею майже 1056 метрів квадратних.

На думку детективів НАБУ, нардеп не надав достатніх доказів законності своїх придбань і загальна вартість нерухомості Льовочкіна не відповідає задекларованим доходам парламентаря.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв