РФ не може адекватно сприймати сам факт існування України, − Турчинов

172
Глава РНБО України Олександр Турчинов прокоментував заяву Прем’єр-міністр РФ Дмітрія Мєдвєдєва щодо того, що української держави не існує.

Нагадаємо, нещодавно Прем’єр-міністр Російської Федерації Дмітрій Мєдвєдєв заявив, що «України не існує як держави, оскільки там не існує промисловості». Під час дискусії високопосадовець зазначив, що і під час існування на українських територіях промислової галузі країни не існувало.
«Україна − це держава, що зупинила просування російського агресора на захід. Україна − це держава, що своїм існуванням ставить хрест на відродженні й реванші радянської імперії зла», − наголосив глава Ради національної безпеки й оборони України. коментуючи заяву Мєдвєдєва.
«Хочу нагадати цим кремлівським неадекватним мрійникам, що в Україні була держава зі столицею в Києві ще задовго до виникнення Московського улусу Золотої Орди. Україна буде існувати і після того, як злість, агресія та внутрішні протиріччя, що завжди притаманні тоталітарним режимам, розірвуть на шматки залишок радянської імперії під назвою Російська Федерація», − зазначив Турчинов.

Коментарi

Коментарiв