У будинку охоронців екс-ватажка «ЛНР» Плотницького катували людей

439
Корнет у відповідь теж зняв сюжет – про охорону Плотницького

Перебуваючи на посаді ватажка «ЛНР» Ігор Плотницкий показав сюжет про те, що колишній «міністр внутрішніх справ» бойовиків Ігор Корнет живе у незаконно відібраному у луганчан будинку. Корнет цього не забув і у відповідь теж зняв сюжет – про охорону Плотницького.

Про це повідомив журналіст Денис Казанський у своєму Facebook.

«Як виявилося, охорона Плотницького теж «віджала» будинок у Луганську. Спочатку про це не хотіли нікому говорити, але коли Плотницький «спалив» Корнета, і зняв сюжет про те, як той живе у відібраному будинку, Корнет вирішив помститися, і у відповідь теж зняв сюжет про охорону Плотницького», – розповів він.

За його словами, виявилося, що у будинку охоронців Ігоря Плотницького був підвал, облаштований для катування людей. У ньому охоронці екс-ватажка тримали людей, яких жорстоко допитували.

«Ну куди ж без цього. Що ж це за «визволителі», якщо підвалу немає», – іронізує Казанський.

Охранников Плотницкого выгнали из захваченного дома

В общем, тут такое дело. Как оказалось, охрана Плотницкого тоже отжала дом в Луганске. Сначала об этом не хотели никому говорить, но когда Плотницкий спалил Корнета, и снял сюжет о том, как тот живет в отжатом доме, Корнет решил отомстить, и в ответ тоже снял сюжет про охрану Плотницкого.Выяснилось, что в доме у охранников Плотницкого тоже был подвал, где они держали и пытали людей. Ну куда ж без этого. Что же это за освободители, если подвала нет.

Опубліковано Денис Казанский 4 грудня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв