Президент закликав партнерів створити нові методи тиску на Росію

184
Президент України Петро Порошенко закликав міжнародне співтовариство розробити нові механізми тиску для протидії російській агресії.

В інтерв’ю американському телеканалу Fox News український Президент наголосив, що міжнародне співтовариство має забезпечити реалізацію вимог Будапештського меморандуму про гарантії безпеки, створивши нові механізми тиску на Російську Федерацію задля блокування агресії цієї держави.
«Україна відмовилася від третього найбільшого у світі ядерного арсеналу. Звичайно, ми зробили це в обмін на запевнення в безпеці й гарантії територіальної цілісності й суверенітету моєї країни. На жаль, 2014 року одна з країн – постійних членів Ради безпеки ООН – стала агресором, анексувала Крим і розв’язала конфлікт на сході України», – зазначив Порошенко.
На думку Президента, це стало свідченням припинення роботи глобальної системи безпеки, що працювала після Другої світової війни. У контексті цього питання глава держави підкреслив, що нині є важливим процес розробки нових ефективних механізмів проти російської агресії. 
В іншому випадку, за словами Порошенка, «можна забути про сам процес нерозповсюдження зброї масового ураження, оскільки кожен буде вказувати на приклад України, як такий, що не мотивує інші країни добровільно відмовлятися від ядерної зброї».

Коментарi

Коментарiв