Експерт спрогнозував наслідки скандалу з офшорами Порошенка

274
Редактор і співзасновник Центру з дослідження корупції й організованої злочинності Дрю Салліван спрогнозував наслідки скандалу з таємними офшорами Президента України Петра Порошенка.

24 нагадує, що 3 квітня 2016 року ЗМІ по всьому світові оприлюднили результати журналістського розслідування матеріалів панамської юридичної компанії, що торгує офшорними фірмами. 
У справі фігурує й ім’я Президента України Петра Порошенка, який, як виявилося, володіє офшорною компанією, за допомогою якої глава держави планував реструктуризувати активи холдингу Roshen.
«Це дуже цікава ситуація, оскільки в ній є правові, етичні і моральні аспекти. На мою думку, оприлюднена щодо Порошенка інформація не призведе до початку розслідування цього факту або до звинувачень на адресу Президента, але це, поза будь-якими сумнівами, вплине на його політичний імідж і позначиться на виборах. Цілком очевидно, що він збрехав своєму народові. Можливо, у нього були на це причини, або ж він сам не знав, що відбувається. У будь-якому випадку, люди очікують від політиків чогось більшого. Політик не повинен переводити свою велику компанію в офшор, щоби не платити податки, хоча його країна вимагає, щоби бізнесмени виводили свої активи з офшорів і платили податки. Це дуже лицемірно», − наголосив експерт.
Додамо, Національне антикорупційне бюро України відмовилося розслідувати справу щодо офшорних компаній Порошенка. Радикали назвали це свідченням політичної залежності відомства.

Коментарi

Коментарiв