ЗМІ оприлюднили результати переговорів щодо нового уряду

140
Головний редактор Цензор.Нет Юрій Бутусов оприлюднив результати переговорів влади 5 квітня щодо нового уряду. 

«Радикальна партія вимагає пост голови Верховної Ради для Олега Ляшка, «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт» категорично проти. Пропонують Ляшку розглянути інші варіанти, тому поки РПЛ не розглядають як учасника коаліції. Також поза форматом нової коаліції «Самопоміч». Тривають переговори з «Батьківщиною», однак «БПП» і «НФ» не впевнені, чи варто віддавати цій політичній силі пост міністра екології», − повідомив у своєму Facebook Бутусов.
Згідно з його інформацією, сторони узгодили кандидатури чинного спікера парламенту Володимира Гройсмана на посаду Прем’єр-міністра України та глави Адміністрації Президента Бориса Ложкіна на посаду першого віце-прем’єр-міністра. Українська влада має намір призначити на посаду міністра фінансів словацького політика Івана Міклоша, хоча той попередньо відмовився від цієї пропозиції. 
Бутусов також наголосив, що, найімовірніше, новим Генеральним прокурором України буде призначено очільника «БПП» Юрія Луценка.
«Хоча американські дипломати проти на цьому посту будь-якої особи, пов’язаної з «БПП», «НФ» і будь-якими іншими політичними силами. Втім, ще більше американці заперечують проти призначення на пост Генпрокурора будь-якого представника команди Шокіна  − Говди, Столярчука, Севрука», − наголосив він.

Коментарi

Коментарiв