Ляшко з нардепами увірвався до суду з погрозами – ВАСУ

459
У ВАСУ стверджують, що Ляшко їм погрожував

Народні депутати на чолі з лідером Радикальної партії Олегом Ляшком тиснуть на працівників Вищого адміністративного суду України та погрожують їм.

Про це свідчить заява суду від 6 грудня, передає УП.

Зазначено, що 6 грудня Ляшко з нардепами «увірвалася до приміщення Вищого адміністративного суду України з незрозумілими звинуваченнями та протизаконними вимогами».

«Народні депутати разом з іншими невідомими особами направилися до кабінету керівника апарату суду О. Шевченка, де вимагали від керівника апарату вчинення дій, які не належать до його компетенції, при цьому О. Ляшко використовував нецензурну лексику, намагаючись залякати та морально тиснути на керівника апарату та інших працівників суду», – ідеться у заяві.

Зокрема, у ВАСУ стверджують, що народні депутати вимагали надати копію судового рішення стосовно дострокового припинення повноважень народного депутата Андрія Артеменка з відміткою про набрання рішенням законної сили.

Ляшко заявив, що це рішення їм необхідне для того, щоб ЦВК надала мандат наступному за спискам кандидату від Радикальної партії.

У суді зазначили, що отримали відповідний запит ЦВК стосовно отримання копії вказаного судового рішення з відміткою про набрання ним законної сили 5 грудня.

«У той же день запит було зареєстровано і передано судді-доповідачу у справі для надання відповіді. А вже… зранку, 6 грудня 2017 року, група народних депутатів звинуватила суд у затягуванні і блокуванні призначення кандидата народного депутата до Верховної Ради від їхньої партії. Крім цього, варто зауважити, що Кодексом адміністративного судочинства України не передбачено проставлення жодних відміток на копії судового рішення про набрання ним законної сили», – запевняють у ВАСУ.

Водночас там заявили, що «Ляшко, керуючись власними політичними мотивами, вдаючись до ганебних методів тиску та прямих погроз і особистісних образ, намагався отримати потрібну йому відповідь у протизаконний спосіб».

«Такі дії у Вищому адміністративному суді України розцінюють як пряме втручання у діяльність суду та закликають народних обранців вирішувати всі питання у законний спосіб та поза політикою», – підкреслили у суді.

У себе на сторінці у Facebook Ляшко оприлюднив відео із кабінету Шевченка.

Олег Ляшко у Вищому Адміністративному Суді України

Опубліковано Андрієм Лозовим 6 грудня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв