Олександр Солонько: Якщо Порошенка і Ко понесло у стилі Януковича, це означає кінець їх кар’єри

454
Політичний аналітик Олександр Солонько

Колишній заступник міністра оборони США Карпентер (андроїд виправляє на «Карпенко») заявив, що якщо український парламент проголосує за зміни до законодавства в частині НАБУ, він буде радити владі зупинити надання будь якої допомоги Україні.

А тепер повернемося до наших баранів. Тутешні ліберали-європтимісти або дезорієнтовані або роблять вигляд. Що ж, причини тому є. Не відомо чим обернеться ситуація із справою ГПУ про Саакашвілі й гроші Курченка. Це з одного боку. З іншого ж, якщо Порошенка і компанію й справді понесло в стилі Януковича в листопаді 2013 року, то вони з часом можуть асоціюватися з умовними Жванією і Богословською на сучасний лад. Читай – кінець кар’єри.

Я не зловтішаюсь. Просто аналізую. Є різниця між тим щоб критикувати і поливати брудом, називаючи шахіста стрільцем й тим, щоб робити тверезі оцінки та говорити про це як адекватні дорослі люди.

Влада пішла в наступ. За зняття Соболєва з посади голови комітету з питань протидії корупції голосувала порошенківці, фронтовики і опоблоківці. Дуже показово. Ще одне підтвердження олігархічного консенсусу.

Частина політиків і суспільства дезорієнтовані, частина зневірені, хтось вже перегорів.

Влада зробила все, щоб деморалізувати як найширше коло опонентів та активну частину суспільства. Ось ще один урок того, що сприймати якісь дії треба не через призму «за когось», а натомість «заради чогось». Бачення майбутнього.

Завтра ми побачимо чи наважиться влада завдати удару по НАБУ. Якщо приймуть проект запропонований керівниками фракцій БПП і НФ (дуже показово, що вносили саме голови, тому зрозуміло, що ставки високі), то це може означати спринтерський забіг в 2013 рік.

В Румунії на захист головного антикорупціонера країни виходить тьма народу. Тутешні ще не показали таких результатів для такої підтримки. Тому правляча верхівка і намагається вбити все в зародку, поки є можливість.

Лишається лиш одне питання. Чи вони роблять це свідомо і готові здатися на милість Кремля після того як стануть токсичними для Заходу. Чи це банальна втрата відчуття реальності і зміцнення маразму. Чи і те й інше.

Джерело: Олександр Солонько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв