Одіозні Мартиненко і Розенблат ходять до АП – розслідування

245
Розенблат стверджує, що прийшов на Банкову, щоб відстояти «свої конституційні права»

Колишній нардеп від «Народного фронту» Микола Мартиненко і позафракційний депутат Борислав Розенблат, які є фігурантами розслідування НАБУ, відвідують Адміністрацію Президента.

Про це повідомляє програма Схеми.

Журналісти зафіксували, що 1 грудня у супроводі охоронця на Банкову прийшов екс-нардеп Мартиненко, якого НАБУ підозрює у розтраті коштів держпідприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат». Він відмовився спілкуватися з журналістами біля офісу Президента.

Також повідомляється, що через три дні після відвідин АП, у Мартиненка був суд, де адвокат  відстояв повернення йому документів для виїзду за кордон.

Крім того, журналісти встановили, що 10 листопада біля АП був помічений підозрюваний у так званій бурштиновій справі нардеп Борислав Розенблат.

У коментарі журналістам він підтвердив, що прийшов на Банкову, щоб відстояти «свої конституційні права».

«Дізнаюся, як там моя заява про захист моїх конституційних прав. Проти мене вчинили злочин працівники НАБУ, я про це заявляв з трибуни Верховної Ради України. Я писав заяву на ім’я президента. Прошу захисту своїх конституційних прав. Він як гарант конституції повинен захистити», – стверджує Розенблат.

Автори програми звернулися до АП з проханням прокоментувати мету візиту Мартиненка та Розенблата, однак їм було відмовлено, оскільки це «інформація з обмеженим доступом».

Також журналісти додали, що за кілька місяців біля Адміністрації президента, знімальна група програми зафіксувала, що до офісу Порошенка приходять народні депутати, фігуранти розслідувань НАБУ, новопризначений суддя Верховного суду, бізнесмени та очільники силових відомств.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв