Марина Данилюк: 15 років танців на темі «свята вкраїнська земля не товар»

299
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Бюджетна ніч – ніч сюрпризів. І цікавих розкладів на місяці вперед.

Розберу без істерик про чиєсь «убивство» і армагедон.

Отже, історія перша «Звільнення Соболєва».

У нього не відбирають недоторканість, мандат, не вигнали із фракції і комітету.

Він далі працюватиме в антикорупійному комітеті.

При чому навіть із вигіднішої позиції. Редутити, підпрацьовувати аніматором в магазині «Рошен» заради фідбеків у соцмережах «я їм торти Рошена і мені зашибісь», тусуватися в грузинських палатках – можна без будь-якої відповідальності для іміджу комітету, який очолюєш.

Це ж не секрет, що низка проблем САП і НАБУ виникла якраз через неспроможність Соболєва налагодити роботу в своєму пістрявому комітеті, де кожен член просто томик енциклопедії з корупції.

Якщо агенти НАБУ провели непогану роботу з Пімаховою/Розенблатом, але їх легальність під питанням – це виклик для голови комітету, як менеджера. Поможи антикорупційним органам у їх нелегкій роботі. Доведи свою крутість не сумнівним бромансом із Семенченком, а допомогою Ситнику і Холодницькому.

Так от, Єгору в якості просто члена комітету навіть краще пісочити «бариг і олігархів». Ображених обожнюють. Їм вірять.

Друге, тут уже є опитування, хто стане наступним головою комітету?

Не Ланьо, який втікав із країни через стрілянину ПС в Мукачево. І не Мирний – охоронець Фірташа. Не Дерев‘янко, і не Барна.

Адекватним вибором був би Ігор Попов, але ми всі побачили, як через сімейну драму на нього тисне його ж фракція: віддавай мандат і йди геть. Попри дуже адекватну поведінку Попова в ситуації з криміналом малолітнього сина.

Кажуть, комітет відійде «БПП».

Це прізвище викличе купу розмов про шоколадних бариг.

Але якщо ця особа налагодить ефективну роботу і забезпечить усунення ключових перепон для діяльності НАБУ: закрити питання з конкурсами для агентів під прикриттям і легалізувати прослушку – хіба це гірше, ніж танці на редуті?

І ще одне, коли аналізуєш список членів комітету з антикорупції – кактуси б жер, і кров з очей капає. Але Мирний і Ланьо, Барна і Добродомов – зріз суспільства. Кого обирали, той і антикорупціонер.

Історія два. «Мораторій на землю».

15 років танців на темі «свята вкраїнська земля не товар».

Щорічний мораторій на продаж землі – лакмусовий папірець, як примітивна боротьба за рейтинги до виборів, суперечить будь-якому ринковому глузду.

У понеділок хедлайнерами теми виступили Юля і Бойко. В унісон.

У деклараціях обох є земля. Вони знають її справжню ціну і як наєбать дурачків.

У мене теж є невеликий шматок землі. І я не збираюсь її жерти. Садити 5 гектарів непотрібної картоплі. І упиватись, що це свята земля, хоча по суті кожному вистачить і пару метрів для могили.

Земля – звичайний товар. Просто для її продажу потрібна діяче правосуддя і земельна реформа.

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв