Для мене Президент – звичайний неплатник податків, − глава ДФС

216
Очільник Державної фіскальної служби України Роман Насіров прокоментував скандал із таємними офшорами Президента Петра Порошенка.

«Для всіх Президент – незвичайний платник податків, а для мене він просто платник. У мене є платники, які у сотні разів більші і більш важливі, з іншими питаннями та проблемами. Тому кожного платника податків особисто я не торкаюся, для цього є департаменти, підрозділи», – зазначив Насіров.
В інтерв’ю РБК-Україна глава ДФС також відмовився називати обсяг податкових платежів, що кожного місяця відраховує компанія Президента. Він наголосив, що лише сама фірма має право оприлюднювати цю інформацію.
Нагадаємо, Порошенка запідозрили в порушенні податкового законодавства. Нещодавно ЗМІ по всьому світові оприлюднили результати скандального журналістського розслідування, у зв’язку з чим стало відомо, що сотні відомих політиків, зірок мають таємні офшори. Зокрема, Президент України 2014 року придбав офшорну компанію, за допомогою якої мав намір реструктуризувати активи холдингу Roshen.

Коментарi

Коментарiв