Нового прокурора Одеської області звільнять одразу після призначення

184
Прес-служба Міністерства юстиції України повідомила, що новопризначений прокурор Одеської області Микола Стоянов підпадає під люстрацію.

Міністерством юстиції України було виявлено, що Микола Стоянов відповідає критерію здійснення очищення влади (люстрації) відповідно до чинного законодавства, а саме в період з 2010 по 2014 рік він обіймав посади, щодо яких здійснюються заходи з очищення влади (в цілому 1085 днів на таких посадах, що перевищує один рік), − ідеться в повідомленні прес-служби Міністерства юстиції.
Відповідно, фактично відразу після призначення на посаду прокурора Одеської області, Стоянова мають звільнити, що є в компетенції Генерального прокурора України, який зобов’язаний повідомити про відповідне рішення Мін’юст.
Додамо, 4 квітня цього року одесити заблокували роботу прокуратури, вимагаючи звільнення Стоянова, якого відновили на посаді. Раніше він працював прокурором Одеської області ще 2014 року.
Із 16 вересня 2015 року по 29 березня 2016 року прокуратуру Одеської області очолював Давид Сакварелідзе, якого нещодавно звільнив уже колишній Генеральний прокурор Віктор Шокін.

Коментарi

Коментарiв