Саакашвілі передадуть ліки і теплі речі:  він застудився на даху

294
Саакашвілі попросив передати йому зошити, ручки і ліки

Позафракційний нардеп, один із лідерів «Руху нових сил» Юрій Дерев’янко повідомив про намір передати лідерові партії, колишньому очільнику Одеської облдержадміністрації Міхеїлу Саакашвілі ліки та особисті речі.

Про це Дерев’янко повідомив у коментарі Інтерфакс-Україна.

«Ми збираємося підійти о третій годині (о 15.00 до ізолятора тимчасового тримання – ред.) … збираємося передати особисті речі, предмети гігієни, медикаменти, книги», – розповів політик.

Він запевнив, що це не буде мітинг або акція протесту, а просто «звичайний крок, жест – передати людині найнеобхідніше».

За його словами, працівники ІТТ можуть не дозволити передачу: «Коли адвокати запитали, коли можна передати особисті речі – вони (співробітники ІТТ – ред.) спробували пояснити, що є команда до понеділка не передавати нічого, нікого не пускати».

У коментарі журналістам адвокат Саакашвілі Руслан Чернолуцький повідомив, що політику надано нормальні умови для перебування в ІТТ, у камері він перебуватиме один.

У свою чергу Дерев’янко повідомив, що для Саакашвілі вони принесли зошити, канцелярське приладдя та книги – історію України та художню літературу, про які попросив сам політик.

Серед медикаментів, за словами нардепа, Саакашвілі передадуть препарати від застуди: «Він почувався не дуже добре після перебування на даху (під час затримання на вул. Костьольній), тому у нього буде його аптечка, яка буде поруч з ним – звичайні таблетки, протизастудні першочергові».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв