Луценко відреагував на картату ковдру у «подарунок» від Автомайдану

467
Луценко прокоментував акцію активістів «Ковдра для Генпрокурора»

Генеральний прокурор Юрій Луценко стверджує, що картатої ковдри, яку йому привезли активісти Автомайдану і Центру протидії корупції не потребує, а проблему наявності порушень в законодавстві, як є підставою роботи НАБУ, тиском на нього не вирішити.

Про це Луценко заявив у своєму Facebook, коментуючи акції під вікнами його маєтку у с. Стоянка «Ковдра для Генпрокурора».

«Як автор відповідного закону, я чітко знаю – НАБУ потрібне країні. Але всі правоохоронні структури, зокрема і НАБУ, мають працювати на основі закону. Проблему наявності кричущих порушень тиском на мене не змінити. … Двері ГПУ для узгодження плану повернення НАБУ в правове поле України – відкриті. Відмова від цього грає на руку лише корупціонерам, які 100% виграють суди через недопустимість доказів, зібраних НАБУ в незаконний спосіб», – зазначив очільник Генпрокуратури.

За його словами, до висловлення позиції, у тому числі критичної щодо нього, він ставиться спокійно.

«Картатої ковдри не потребую. По-перше, я працюю чесно. По-друге, ніколи (на відміну від їхнього кумира Саакашвілі) зі своєї країни не тікав», – додав Луценко.

Крім того, він зазначив, що субота у нього – «завжди робочий день»: «Якраз під час акції … я провів нараду щодо вирішення важких проблем обміну наших військовополонених. … Моральні проблеми пікетування домашнього помешкання залишаю на совісті «активістів».

Щодо пікету під будинком, де проживає моя сім'я. 1. Субота у мене завжди робочий день. Якраз під час акції екзальтован…

Опубліковано Юрієм Луценком 9 грудня 2017 р.

У свою чергу прес-секретар Луценка Лариса Сарган у своєму Facebook зазначила: «Генпрокурор на нараді з обміну військовополоненими, які утримуються вже багато місяців у застінках ОРДЛО…. А здорові, у розквіті сил «грантоактивісти» з картатою ковдрою прямують до будинку, де проживає Луценко, аби встановити флагшток з тою самою ковдрою. Ідуть брати «висоту».

На фронті – четверо загиблих українських воїнів, які своїми тілами захищають українську землю. Генпрокурор на нараді п…

Опубліковано Ларисою Сарган 9 грудня 2017 р.

Нагадаємо, 9 грудня у день протидії корупції учасники Автомайдану та громадські активісти вирушили до помешкання Луценка на акцію «Ковдра для Генпрокурора», вимагаючи припинити тиск на НАБУ та піти у відставку через те, що Луценко розкрив дані агентів НАБУ. Картату ковдру Луценку привезли як символ корумпованості, нагадавши про ситуацію з екс-очільником ДФС Романом Насіровим.

Для участі в акції з Києва до с. Стоянка приїхали понад 200 авто.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв