«Антиросійські випади»: у Кремлі відреагували на нові санкції Трампа

402
У Росії обурилися через нові санкції США

МЗС Росії назвало «антиросійськими випадами» нові санкції США проти Росії, які оголошують через порушення договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності.

Про це йдеться у заяві заступника міністра закордонних справ Росії Сєргєя Рябкова, оприлюдненій на сайті МЗС РФ.

«У Вашинґтоні не знайшли кращого моменту, ніж 8 грудня – день відзначення 30-річчя Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (ДРСМД), щоб виступити з погрозами на адресу свого партнера по угоді, яка стала одним з наріжних каменів процесу обмеження і скорочення ядерних озброєнь», – ідеться у заяві.

У російському МЗС запевняють, що звинувачення США про порушення Росією договору мають «абсолютно голослівний характер».

Відповідно до заяві Рябкова, «антиросійська пропагандистська кампанія в контексті ДРСМД» може бути ознакою того, що у Вашингтоні узятий курс на вихід з даної угоди.

За його словами, якщо США вийдуть з цього договору, то президент РФ Володимир Путін буде змушений дати «дзеркальну відповідь».

«Що стосується чергових спроб лякати нас санкціями, то вони просто сміховинні», – заявили в МЗС Росії.

Нагадаємо, напередодні видання Politico, з посиланням на високопоставленого представника адміністрації, повідомило, що США схвалили нові санкції проти Росії за порушення договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (РСМД).

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв