Влада показала свою безпорадність – журналіст про ситуацію з Саакашвілі

336
За словами Рахманіна, дурістю було не пускати Саакашвілі в Україну

Журналіст Сергій Рахманін пояснив, чому в ситуації затриманням Міхеїла Саакашвілі влада самотужки послаблює позиції держави. Про це він пише у статті для Дзеркала тижня.

За словами автора, влада припустилась помилки, коли ще у вересні Саакашвілі намагались не впустити в Україну.

«Дурістю було не пускати Саакашвілі в Україну, але якщо вже Банкова пішла на це, – повинна була не пустити. Дурістю було «закривати» Саакашвілі, але якщо вже зважилися, – повинні були «закрити». Дурістю було «шукати» Міхо в наметовому містечку, але якщо вже поліція туди зайшла – повинна була знайти. Чи не тому, що такий алгоритм дій був правильним. Усе, якраз навпаки. А тому, що не завершивши розпочатого, влада продемонструвала свою безпорадність. А безпорадність влади сприймається як безпорадність держави. І його ворогами, і його громадянами», – підкреслив Рахманін.

Також він зауважив, що нині усі з подивом виявили, що «розрекламовані профі в понтових обладунках не в змозі провести кваліфіковане затримання однієї беззбройної людини».

«Чи варто дивуватися після цього, що співробітники поліції і військовослужбовці Нацгвардії не надто поспішали розганяти прихильників економічної блокади Донбасу, не поспішали підпирати прикордонників під час прориву в Шегинях, дозволили «міхомайданівцям» встановити намети в безпосередній близькості від Верховної Ради і не дуже старалися під час подій на Трьохсвятительській», – підсумував журналіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв