Пімахова подарувала матері квартиру за кілька мільйонів – розслідування

415
Пімахова купила квартиру на 120 квадратних метрів в елітному ЖК «Ізумруд»

Перший заступник очільника Державної міграційної служби України Діна Пімахова, яка звинувачує агента НАБУ в провокації хабаря, 2012 року подарувала матері квартиру у столиці за декілька мільйонів гривень.

Про це ідеться у програмі Наші гроші з Денисом Бігусом.

Діна Пімахова з 1999 року працює на державних посадах і ніколи не мала бізнесу. За 2016 рік заробила усього 132 тисячі гривень, а її чоловік узагалі нічого не заробив. У декларації чиновниця вказано, що вона володіє квартирою на 68 квадратних метри і користується іще однією на 120 «квадратів».

Із Запоріжжя у Київ Пімахова переїхала 2007 року, а вже наступного року купила у кредит однокімнатну квартиру за 183 тисячі доларів. Держслужбовець планувала повернути борг аж 2029 року. Нерухомості у жінки тоді взагалі не було, а поручителем по кредиту виступив її тесть Валерій Пімахов.

Пімахова прострочила платежі по кредиту, тож 2014 року банк виграв суд з вимогою витребувати у неї майже мільйон гривень боргу.

Однак, прострочуючи платежі за однокімнатну квартиру, жінка знайшла декілька мільйонів на ще одну. 2012 року Пімахова купила квартиру на 120 квадратних метрів в елітному ЖК «Ізумруд» і за декілька тижнів переписала її на свою матір Світлану Луценко.

Світлана Луценко мешкає у селі Григорівка Запорізької області і працює у місцевому дитячому садочку. Ані вона, ані її чоловік ніколи не мали бізнесу. Окрім квартири у столиці, завідувачка дитячим садочком Світлана Луценко володіє коштовним автомобілем Porsche Cayenne. Щоправда, користується ним, як і квартирою, її донька. 2015 року Діна Пімахова потрапила на цьому авто у ДТП. Водночас у декларації дані про автомобіль відсутні.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв