У Нідерландах зафіксовано низьку явну на референдумі щодо України

190
Станом на 16.00 явка виборців під час референдуму в Нідерландах щодо питання Угоди про асоціацію України з ЄС становила лише 7%.

Радіо Свобода наголошує, що для визнання результатів референдуму дійсними явка виборців повинна становити не менше 30%. Народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Світлана Заліщук зазначила, що голландські експерти спрогнозували явку на рівні приблизно 28%.
Нагадаємо, нині в Нідерландах триває референдум щодо обговорення Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Виборчі дільниці відкрили 6 квітня о 7.30 ранку, вони працюватимуть до 21.00 за місцевим часом.
Посол із особливих доручень Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що 12 квітня буде оголошено остаточні результати референдуму, після здійснення аналізу скарг і касацій.
Нідерланди, як і всі інші країни-члени Європейського Союзу, вже завершили процес ратифікації Угоди про асоціацію України і ЄС. Проте, згідно з  нещодавно ухваленим законом, з ініціативи євроскептичних громадських організацій у країні 6 квітня буде проведено консультативний референдум щодо перегляду цієї ратифікації. Голландська влада і керівництво ЄС закликало громадян цієї країни підтримати Угоду. 

Коментарi

Коментарiв