Зайцева визнала свою провину у резонансній ДТП у Харкові

354
Зайцева визнає свою провину, однак переконує, що не вживала наркотиків у день ДТП

Підозрювана у скоєнні ДТП у Харкові, у якій загинуло шестеро осіб, Олена Зайцева визнала свою провину у скоєному.

Про це вона заявила під час засідання суду щодо продовження запобіжного заходу 13 грудня – передає Українська правда.

«Я визнаю свою вину. Я готова нести відповідальність і нести покарання, яке дасть мені суд», – заявила дівчина, запевнивши, що не вживала будь-яких наркотичних препаратів, оскільки це нібито смертельно небезпечно для неї.

«Потерпілі вважали, що винуватиця ДТП наркоманка. Я ніколи нічого не вживала, для мене це небезпечно. Через мою травму, якщо я щось прийму, то для мене це може бути смертельним», – переконує Зайцева.

Крім того, вона попросила вибачення у всіх постраждалих: «Пробачте мене. Це не було під якимось впливом якихось препаратів. Будь-які речовини, які знайшли у мене в крові – це тільки через знеболюючі, які я деколи приймаю через свою проблему. Будь ласка, пробачте мене. Я готова нести свою вину».

Водночас адвокат Зайцевої Юлія Козир заявила, що не   заперечує проти подальшого тримання її під вартою. Вона зазначила, що автотехнічна експертиза та фоноскопічна експертиза відеозаписів подій, що сталися 18 жовтня, вказують на порушення правил дорожнього руху водіями Оленою Зайцевою та Геннадієм Дроновим.

Адвокат також запевнила, що Зайцева не була «під кайфом» під час ДТП.

Щодо виявлення кодеїну, фенобарбіталу та анальгіну в сечі Зайцевої, вона наголосила, що вони могли потрапити в організм лише через вживання лікарського препарату, бо інші алкалоїди опію (папаверин, тебаїн, наркотин, морфін тощо) в сечі дівчини не виявлено.

За словами Козир, її підзахисна часом вживала «Пенталгін», бо інші засоби не знімають головного болю, що трапляється в неї після черепно-мозкової травми, отриманої в 10-річному віці. Адвокатка запевняє, що у день ДТП Зайцева не вживала даний препарат. Тож кодеїн і фенобарбітал могли бути наявні в неї «лише у стані виведення», у зв’язку зі вживанням «Пенталгіну» напередодні.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв