США і МВФ змінять відношення до України після офшорного скандалу, − експерт

216
В інтерв’ю Голосу Америки Експерт Atlantic Council Андерс Аслунд спрогнозував, що США і МВФ почнуть жорсткіше відноситися до України після офшорного скандалу.

Експерт висловив думку, що створення офшорних компаній насправді є абсолютно нормальним явищем. У цілому великі українські бізнесмени працюють за посередництва офшорів, але головною причиною цьому є слабка судова система в державі, що не у змозі захистити права власників.
«У цьому питання важливо те, чи законними є ці кошти й чи платять податки. Наприклад, громадяни США дуже часто мають трасти, зареєстровані в офшорах, але вони повинні декларувати ці трасти у своїх податкових деклараціях», − зазначив Аслунд.
На його думку, критичним аспектом у цій ситуації нині є відносини України зі Сполученими Штатами Америки й Міжнародним валютним фондом. Представник МВФ нещодавно прокоментував це, проте, за словами експерта, особисто з українським Президентом Петром Порошенком відбудеться кардинально протилежна розмова. 
Аслунд наголосив, що якщо раніше Фонд вимагав від України боротьби з корупцією, то віднині ці вимоги будуть значно жорсткішими. Аналогічна ситуація чекає і на відносини між українською владою зі США.

Коментарi

Коментарiв