Колишній нардеп-убивця вийшов на волю

205
6 квітня цього року на волю вийшов колишній народний депутат України Віктор Лозінський, який відбував покарання за вбивство.

ТСН інформує, що засуджений 7 років тому за вбивство селянина Валерія Олійника Лозінський отримав умовно-дострокове звільнення, клопотання про яке він написав іще на початку 2016 року. Суд першої інстанції затвердив резолюцію на користь екс-нардепа, проте прокурори подали апеляцію.
6 квітня в суді відбулося слухання свідків, а саме керівника колонії, де Лозінський відбував покарання, його заступника й очільника медичної частини. Всі вони підтримали прохання випустити колишнього народного депутата на волю, підтвердивши його хорошу поведінку протягом строку ув’язнення. Прокурори були категорично проти позитивного рішення, проте судді затвердили резолюцію на боці раніше засудженого.
До того, як Лозінський вийшов із зали суду, під приміщення організовано привезли групу осіб, що скандувала «Вітаємо!». Після цього екс-нардеп біля бориспільської колонії сів в елітну іномарку й поїхав разом із особами, які його підтримували.
Нагадаємо, 16 червня 2009 року на території мисливських угідь на Кіровоградщині внаслідок зіткнення з Лозінським і його наближеними загинув місцевий житель Валерій Олійник. Згідно з інформацією Генеральної прокуратури України, вбивство було скоєно з особливою жорстокістю: вже пораненого з вогнепальної зброї чоловіка Лозінський добивав бампером машини. У квітні 2011 року Дніпровський суд столиці ухвалив рішення про засудження екс-нардепа до 15 років позбавлення волі.

Коментарi

Коментарiв