США і Євросоюз повинні заморозити активи українських корупціонерів – ІноЗМІ

363
Reuters закликає США і ЄС заморозити активи українських високопосадовців

Єдиним дієвим способом припинити корупцію в Україні є застосування Заходом санкцій проти корумпованих українських високопосадовців та олігархів, зокрема необхідно заморозити їхні активи та заборонити в’їзд до США та Європейського Союзу.

Про це ідеться у статті Reuters «Коментар: як Трамп може припинити корупцію в Україні».

Окрім заклику вдарити по найболючішому місцю українських високопосадовців – їхніх кишенях, – автор наголошує на необхідності заморозити фінансову підтримку України, поки влада не створить Антикорупційний суд і не припинить атаки на Національне антикорупційне бюро.

«Захід має визнати, що він підтримав неправильного лідера в Україні. Президент Петро Порошенко не виконав своєї обіцянки очистити країну від корупції. Тривожна реальність полягає в тому, що, оскільки сам Порошенко контролює діяльність ГПУ та СБУ – установ, які б мали вести війну з корупцією, багато хто вважає, що він переслідує інакомислення та дискредитує антикорупціонерів, щоб усунути опозицію, налаштовану проти його переобрання (на посаду президента – ред.)», – ідеться у статті.

Водночас, підкреслює оглядач, самотужки, без підтримки західних партнерів Україна не зможе провести реформи на належному рівні.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв