Путін і Керрі узгодили звільнення Савченко

214
Один із адвокатів засудженої в РФ народного депутата України, льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін повідомив, що Державний секретар США Джон Керрі і російський Президент Владімір Путін узгодили питання звільнення українки.

Згідно з інформацією Фейгіна, Кремль уже узгодив питання щодо звільнення Савченко, проте відмовляється називати конкретний час. Крім того, участь у переговорах щодо льотчиці брав Посол Сполучених Штатів Америки в Російській Федерації Джон Тефт.
«Я зустрічався з Послом Тефтом, який брав участь у переговорах із Путіним разом із Керрі і ще одним представником американської адміністрації, зустрічався з головою французького сенату на його прохання. Загалом я можу сказати, що Тимошенко права, їм усім було сказано прямим текстом, що Савченко відпустять. Але не сказано дві речі: коли і на яких умовах», − зазначив адвокат.
Він також наголосив, що російська влада може примусово змусити ув’язнену припинити сухе голодування, розпочате безстроково 6 квітня цього року. 
Нагадаємо, 22 березня 2016 року російський суд визнав Савченко винною у вбивстві групи журналістів із РФ і нелегальному перетині кордону, ув’язнивши її до 22 років позбавлення волі.

Коментарi

Коментарiв