Батальйон кримських татар сповідуватиме принцип ненасильства, − Джемілєв

200
Народний депутат України Мустафа Джемілєв заявив, що кримські татари вже сформували батальйон для підтримки свого народну в разі початку кривавих чисток, проте вони як і раніше вірні принципу ненасильства.

«Нині ми формуємо на кордоні Херсона та Криму свої збройні підрозділи − батальйон. Але основним завданням цього батальйону, звичайно, не буде збройне визволення півострова. Вони будуть допомагати охороняти кордон, посилювати українську присутність у Херсонському регіоні, де зараз ситуація дуже нагадує ситуацію у Криму перед окупацією, там дуже велика інфільтрація російських спецслужб», − наголосив Джемілєв.
За словами народного депутата, як передає Дзеркало тижня, батальйон кримських татар у разі необхідності допомагатиме своєму народу, якщо на півострові розпочнуть етнічні чистки. 
«Не виключається, що якщо там розпочнуться якісь криваві речі, етнічні чистки, то цей батальйон, мабуть, буде приходити на допомогу своїм співвітчизникам, чого б їм це не коштувало, тому вони називають себе батальйоном смертників», − підкреслив парламентар.

Коментарi

Коментарiв