Роман Кулик: Для зниження градусу скандалів Кличко робить гарні популістські жести

302
Роман Кулик, молодший лейтенант (хорунжий) у Збройних Силах України

Не думаю, що звести споруду під найбільший прапор – це ознака країни третього світу. Але ж тут справа в іншому – за Кличком уже вагон негативу, який робить такі ініціативи просто ідіотськими.

Тісна співпраця із одіозними забудовниками (чартер з Микитасем/Столаром у Неаполь тяжко забути), працевлаштування чиновників з підробними дипломами (привіт уже звільненому – і то заднім числом – керівнику апарата КМДА Бондаренку), персонажів корупційних скандалів державного рівня (типу колишнього начальника «Південно-Західної залізниці» Олексія Кривопішина, який отримує виплати від «Київпастранса» за «патент» міської електрички і добре поживає у якості радника Кличка), толерування незаконних забудов (Сінний ринок – це тільки найгучніший із цих скандалів), мутні тендери фірмам без історії та репутації (яскравий приклад – тендери на 6 мільярдів на Подільський міст), пофігізм до історичних об’єктів – варто лиш згадати пожежу будинку на Хрещатик, 40. Прикладів маса.

І часто для зниження градусу скандалів Кличко робить якісь гарні популістські жести. Після «компромісного» рішення по зниженню поверхів незаконної забудови на місці Сінного ринку – заява про необхідність легалізувати криптовалюти. Актуалізувався скандал через Кривопішина – а ось вам найбільший в країні флагшток і прапор. Я би може і не проти цього проекту, але за умови нормального урядування КМДА у важливих сферах життя міста й меншої вартості. А в реальності Кличко кладе болт на ключові проблеми міста, має кілька відкритих НАБУ проваджень і серйозні підозри в корупції. А пробує перекрити цей шлейф ідеєю установки найбільшого прапору України. Якось ницо й тупо.

Джерело: Роман Кулик

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв