Нідерланди можуть не ратифікувати Угоду про асоціацію України з ЄС

248
Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте оголосив, що голландська сторона може не ратифікувати Угоду про асоціацію України з ЄС, якщо остаточні результати референдуму будуть такими, які надані нині.

Нагадаємо, 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбувся референдуму щодо питання Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом. Згідно з попередньою інформацією екзит-полу, «проти» асоціації проголосували понад 61% голландців, віддали свій голос «за» близько 38%. Явка виборців становила більше 32%, тому результати можна вважати чинними. Остаточне рішення буде оприлюднять 12 квітня.
«Якщо підсумки референдуму залишаться такими, як нині, то ми не можемо продовжити ратифікацію Угоди про асоціацію України з Євросоюзом. Це моя політична думка», − написав у своєму Facebook Рютте.
Він також додав, що після оголошення результатів розпочнуться консультації з урядом, парламентом і європейськими партнерами. Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що уряд Нідерландів планує здійснити консультації вже 8 квітня.
Народний депутат України від «НФ» Вадим Кривенко, коментуючи референдум, наголосив, що негативний результат є наслідком не доопрацювання української сторони в агітаційному аспекті.

Коментарi

Коментарiв