Саакашвілі закликає виходити на черговий Марш за імпічмент

314
Саакашвілі запевняє, що готовий пожертвувати собою заради того, аби зупинити диктатуру

Колишній очільник Одеської ОДА, лідер «Руху нових сил» Міхеїл Саакашвілі  закликав виходити на черговий Марш за імпічмент і заявив, що у «переговорах з усіма політичними суб’єктами, включно з Банковою» не може бути жодних компромісів щодо низки питань.

Про це Саакашвілі заявив у своєму Facebook 16 грудня.

«Ми повинні вийти на марш, щоб утримати владу від останнього кроку, який зробить її диктатурою… Коли я говорю про необхідність переговорів з усіма політичними суб’єктами, включно з Банковою, вони потрібні в інтересах країни. Якщо ми хочемо мирного переходу від олігархату до нормального життя, нам необхідно розмовляти», – підкреслює політик.

За його словами, не може бути жодних компромісів щодо відсторонення олігархату від керівництва країною, невтручання у роботу НАБУ, відмови від всіх корупційних схем і покарання залучених до  них людей,  припинення політичних репресій, відставки генпрокурора, створення антикорупційних судів та створення механізмів імпічменту і усунення бар’єрів для імпічменту.

«Країну розгойдувати ми не будемо, а ось будку будемо прибирати до кінця. Саме з цією метою ми виходимо завтра на Марш за імпічмент. Якщо для того, щоб зупинити диктатуру знадобиться моя свобода і навіть життя, я підтверджую свою готовність ними пожертвувати», – переконує Саакашвілі.

Завтра ми всі обов'язково повинні вийти на Марш за Імпічмент для того, щоб утримати владу від фатального останнього крок…

Опубліковано Mikheil Saakashvili 16 грудня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв