ЗМІ спрогнозували кадрові зміни в Україні після офшорного скандалу

221
Американське видання The Wall Street Journal спрогнозувало, що скандал із офшорами спричинить кадрові наслідки в Україні і визначить політичну долю багатьох високопосадовців.

На думку аналітика видання, офшорний скандал, пов’язаний із викриттям документації панамської юридичної компанії, продемонстрував реальні зміни в корупції України, на відміну від Російської Федерації, де «викриття корупції − прямий квиток у в’язницю або морг». 
Також зазначено, що після оприлюднення результатів журналістського розслідування щодо таємних офшорів, у результаті якого було викрито сотні політиків і зірок з усього світу, на український уряд можуть чекати кадрові зміни. 
Фігурує в матеріалах і ім’я Президента України Петра Порошенка, який виявився власником офшорної компанії, за допомогою якою хотів реструктуризувати податки свого холдингу Roshen.
The Wall Street Journal зазначає, що ця новина з’явилася у складний для українського лідера період, оскільки нині його звинувачують у неспроможності здійснити судову реформу та результативно протидіяти корупції.

Коментарi

Коментарiв