Україна вимагатиме спростування статті про корупцію від New York Times

163
Народний депутат України від «БПП» Іван Винник оголосив, що Комітет ВРУ з питань національної безпеки й оборони вимагатиме спростування статті про корупцію від американського видання New York Times.

Нагадаємо, 1 квітня 2016 року New York Times опублікував статтю, у якій розкритикував політику Президента України Петра Порошенка щодо корупції в державі. 2 квітня український лідер заявив, що публікація є елементом гібридної війни проти його країни, проте пізніше зазначив, що його неправильно зрозуміли і України повинна ще багато чого зробити для протидії корупціонерам.
«Це шановане видання. Хтось дав їм інформацію, що не відповідає дійсності. Це буде підтверджено не тільки українською Генеральною прокуратурою, до якої є певний рівень недовіри, а і британськими фахівцями, які, я сподіваюся, сприймаються виданням The New York Times як компетентні. Ми будемо вимагати спростування статті», − оголосив в ефірі 5 каналу народний депутат.
Він підкреслив, що спростування буде щодо частини матеріалу про відповідальність колишнього глави ГПУ Віктора Шокіна щодо закриття справи екс-міністра екології та природних ресурсів України Миколи Злочевського.
«Ми вивчили питання і встановили, що, по-перше, справу в Україні не закрили і досі розслідують, і в тому числі у Великій Британії. Арешт з 23 мільйонів знято, оскільки британські фахівці направили міжнародно-правовий запит до Генеральної прокуратури, цей напрям очолював Віталій Касько, і він дав відповідь на день пізніше від дати судового засідання. При цьому, це була навіть не відповідь, а проект відповіді, без його підпису», − підсумував Винник.

Коментарi

Коментарiв