Влада свідомо провалює розслідування майданівських справ – нардеп

467
За словами Іллєнка, влада свідомо провалює розслідування справ Майдану

Народний депутат України від ВО «Свобода» Андрій Іллєнко заявив, що влада свідомо провалює розслідування справ щодо розстрілів на Майдані, оскільки відпускають ключові обвинувачувані та свідки тих подій.

Про це «свободівець» заявив в ефірі телеканалу ZIK.

«Владою свідомо провалюється розслідування усіх майданівських справ. Відпускаються ключові обвинувачувані та свідки. Наприклад, Садовник, який безпосередньо командував розстрілом людей на Інститутській. Однак, йому просто дали втекти з-під варти. Таких прикладів дуже багато», – підкреслює нардеп.

Він також зауважив, що нині лунає безліч незрозумілих заяв щодо розстрілів на Майдані.

«От десь два роки тому пролунала заява, що нібито тодішній депутат від «Свободи» Ігор Янків якимось чином причетний до розстрілів, бо він жив у готелі «Україна». Але я нагадаю, що тоді в цьому готелі жило як мінімум 50 депутатів із різних фракцій. Також говорили, що він працює викладачем на кафедрі стрільби, але потім виявилося, що він викладач шахів. Тобто, це не нова тема», – наголосив Іллєнко.

За його словами, спекуляції навколо теми розстрілів на Майдані вигідні перш за все реальним винуватцям тих злочинів, а влада своєю бездіяльністю, або ж відвертим саботажем лише сприяє цьому.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв