Агресія РФ – найбільша загроза для світу, – НАТО

252
Глава НАТО Йенс Столтенберґ назвав російську агресію і тероризм найбільш масштабними загрозами у світі.

Відповідну заяву представник Альянсу зробив у коментарі Голосу Америки під час візиту до Варшави в рамках підготовки до саміту НАТО, що запланували на липень поточного року. 
«Ми обговорюватимемо, як у більш ефективний спосіб посилити нашу відповідь Російській Федерації на її дії в Україні, а також як НАТО може збільшити свій внесок у боротьбі проти «Ісламської держави». Це наші два головних виклики. Вони дуже різні, але ми повинні бути готові протидіяти викликам з південного фронту − Близького Сходу − разом із тим викликами, які кидає РФ», − наголосив Столтенберґ.
Крім того, представник Альянсу розповів про кроки організації на шляху до посилення глобальної безпеки. У цьому контексті він підкреслив, що НАТО прагне до мирного врегулювання проблем.
«Щодо того, що ми вже робимо – ми проводимо найбільш масштабне посилення нашої колективної системи захисту з часів Холодної війни. Ми дислокуємо більше військових у східних країнах-членах Альянсу, підвищуємо рівень готовності військових, якщо виникне необхідність діяти. Також ми запроваджуємо мережу малих штабів у східній частині НАТО так, щоби вони могли виступити ланкою між центром та регіонами»,  − зазначив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв